Konkurs za posao / PC MARKET doo Cazin

U cilju proširenja svojih kapaciteta firma PC MARKET d.o.o. sa sjedištem u Cazinu u Ulici Generala Izeta Nanića bb (Ćuprija) raspisuje konkurs za prijem u radni odnos osobu na poziciju servisera računarske opreme. Konkurs ostaje otvoren do 10.09.2015 a svoje prijave možete slati na email pcmarket@bih.net.ba ili pozvati na broj telefona +387 37 511 501

Opis posla:

  • Servisiranje računara
  • Servisiranje tableta i mobitela

Uslovi za prijavu:

  • završena srednja škola
  • minimum 1 godina radnog iskustva na sličnim poslovima
  • vozačka dozvola B kategorije (aktivni vozač)
  • poželjno znanje engleskog jezika

Šta očekujemo

  • profesionalnost, samoinicijativu i lojalnost
  • spremnost za rad na terenu
  • komunikativnost i timski duh

Šta nudimo

  • dalje usavršavanje i napredovanje
  • redovna i stimulativna primanja

Mjesto rada

  • Cazin

Za sve detaljnije informacije kontaktirajte nas na telefon +387 37 511 501

  • PC MARKET doo
  • Ul.Gen Izeta Nanica bb
  • 77220 Cazin
  • +387 37 511 501
  • www.pcmarket.ba

Komentari